Stylistyka rzęs

Sztuczne rzęsy stały się jakiś czas temu rzeczywistym hitem. Widujemy coraz więcej kobiet z wspaniale podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są duże naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana kobieta może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami odróżniają się przede wszystkim kobiety wschodu, ale u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, więc sztuczne rzęsy są dla nich perfekcyjnym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i zdarza się, że dosłownie nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie musimy się malować zatem oszczędzamy czas, nie musimy wykonywać demakijażu, zatem znowu oszczędzamy czas. Są poprawnie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, natomiast do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą 2:1, 1:1 albo przykładowo metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest wiele i najlepsze stylistki rzęs umieją wyczarować faktycznie bardzo gęste i długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego trzeba być tutaj ostrożnym, aby nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. W pewnych przypadkach może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam naprawdę na prawdę dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Sprawdź tutaj: rzęsy na pasku.

Share

Dodaj komentarz