Rzęsy z kępek

Sztuczne rzęsy stały się ostatnio faktycznym hitem. Widujemy coraz dodatkowo kobiet z cudownie podkreślonymi oczami i mega długimi rzęsami. Nie są duże naturalne, dlatego że w naturze rzadko kiedy dana dziewczyna może mieć takie rzęsy długimi, czarnymi gęstymi rzęsami charakteryzują się przede wszystkim kobiety wschodu, niemniej jednak u nich są jakieś granice gęstości tych rzęs.

Z kolei europejki nie mają tak gęstych rzęsy, zatem sztuczne rzęsy są dla nich doskonałym rozwiązaniem. Sztuczne rzęsy otwierają oczy, sprawiają, że oprawa oczu staje się bardziej widoczna i w pewnych przypadkach dosłownie nie potrzeba już makijażu.
Oko wygląda bardzo atrakcyjnie, nie powinniśmy się malować więc oszczędzamy czas, nie powinniśmy wykonywać demakijażu, więc znowu oszczędzamy czas. Są poprawnie same plusy tego rozwiązania. Rzęsy na pasku wybierane są okazyjnie, natomiast do stałego noszenia wybiera się kępki rzęs mocowane metodą dwie:1, 1:1 albo na przykład metodą objętościową, gdzie do jednej naturalnej rzęsy przykleja się kilka sztucznych rzęs – rozwiązań w tym zakresie jest sporo i zdecydowanie najlepsze stylistki rzęs potrafią wyczarować de facto bardzo gęste i bardzo długie rzęsy u kobiety, która naturalnie mają rzęsy rzadkie, cienkie i krótkie. Sztuczne rzęsy prezentują się bardzo okazale i zmieniają wygląd twarzy. Dlatego trzeba być tutaj ostrożnym, by nie przesadzić żeby twarz nie zyskała wyrazu groteskowości. Czasami może się tak stać wówczas, gdy stylistka rzęs przesadzi przyklei nam de facto bardzo dużo i bardzo gęstych rzęs, które sprawią nienaturalne złudzenie.
Polecam: rzęsy na pasku.

Share

Jedna myśl na temat “Rzęsy z kępek

  1. Szczerze dobry tekst, niezmiernie mi się przydał, bowiem właśnie szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę zaglądał częściej.

Dodaj komentarz