W jaki sposób dobrać rozmiar biustonosza

Wybór odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do na prawdę wygodnego noszenia. Powinieneś wyszukać taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz sprawi, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, w trakcie gdy zbyt niewielki nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Ważne jest też, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem implementacji biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz sprawia, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, równocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci dopasować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej albo zakładając komfortowe ubranie, które lekko się rozciąga. W razie potrzeby zaokrąglij do kolejnej liczby pełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. Aby określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka prostych kroków, które możesz utworzyć, ażeby dostosować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest uwarunkowanie, jaki rozmiar biustonosza obecnie nosisz. Sprawdź na etykiecie swojego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, aby określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeśli jesteś w gronie rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeśli znajdujesz się w gronie obwodami, wybierz zredukowany rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, ażeby wyszukać właściwy rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić przynajmniej 80% obwodu piersi, by pozyskać dokładne dopasowanie.
Zobacz również: jak dobrać rozmiar biustonosza.
Jaka strona jest niebywale przydatna jeśli tylko szukasz wartościowych informacji o tym jak zmierzyć rozmiar biustonosza? Serdecznie zapraszam do lektury opracowanego przeze mnie materiału.

Share

Dodaj komentarz