Odzież i ubrania robocze

Zakupy, jakie robią mężczyźni i kobiety różnią się między sobą diametralnie. Nie chodzi jedynie o to, że powinniśmy nabywać bardzo odmienne stroje czy inne rodzaje kosmetyków.

Te rozbieżności w zakupach wynikają też z różnorakich potrzeb i zainteresowań. Gdy na przykład mężczyźni przeglądają sklepy internetowe bardzo bardzo często interesuje ichniejszym sklep BHP. Niewiasta do takiego nie spogląda nigdy. Ona zazwyczaj ogląda tu ciuchy, kosmetyki, biżuterie i książki. NawetDosłownie jeżeli już nic nie kupi to po prostu ogląda. Facet jak już coś ogląda, to zwykle kupi, w przeciągu paru chwil.
Kobiety zwykle potrzebują większej ilości czasu na zastanowienie się, porównanie cen, wybranie optymalnego produktu. Faceci nie tracą na to czasu. O ile znajdą ochraniacze, których potrzebują, to po prostu je kupują. Nawet koloru nie wybierają, bo dla wielu z nich nie posiada on znaczenia. Nie muszą także porównywać cen. Jeżeli ta wybrana jest dla nich znośna, to się decydują. Niewiasta każdą decyzję zakupową musi przeanalizować. Nawet jeśli kupuje łatwe gumowce, nie podejmie wyborów pochopnie. Wszakże mogłaby jej później żałować. Zastanowienie się niekiedy trwa chwilę, niekiedy nieco dłużej. Bardzo często kończy się tym, ze zakup nie zostanie dokonany albo odłożony zostanie na w późniejszym czasie. Kobiety i mężczyźni w bardzo różny sposób dokonują zakupów i tych internetowych, i tych w sklepach tradycyjnych. Kobiety mogą oglądać jedną rzecz kilka razy i nie kupić jej. Faceci tak nie posiadają. Dlatego wielu panów nie lubi zakupów ze swoimi partnerkami. Niemniej jednak w druga stronę także to działa. Dlatego na zakupy najlepiej udawać się we własnym towarzystwie.
Sprawdź: rękawice kevlarowe.

Share