Licencja ochrony – szkoła ochrony

Kursy organizowane przez szkoły ochrony skierowane są zarówno dla ludzi, którzy przeszły już kursy kwalifikowanego pracownika ochrony, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w biznesie ochroniarskiej. Takie kursy powinny odbywać się pod okiem instruktorów, którzy prowadzą zarówno zajęcia teoretyczne, jak również praktyczne.
Kursy w branży ochroniarskiej – co warto mieć świadomość tego na ich temat?
Trzeba zaznaczyć, że kursy oraz szkolenia przygotowywane przez ze szkoły ochrony składają się zarówno z części teoretycznej, jak także praktycznej.

W bogatej ofercie znajdziemy między innymi szkolenie na pozwolenie na broń. Szkolenie to składa się z różnorakich części, ważnym elementem jest np część teoretyczna dotycząca aktualnego stanu prawnego związanego zarówno z pracą ochroniarza, jak też z ustawą o broni i amunicji. Co więcej, taki kurs to również zajęcia dotyczące tworzenia, jak także działania różnorakich modeli broni palnej. Nie zapominajmy również o tym, że na takim kursie odbywają się zajęcia praktyczne dotyczące strzelania z różnych modeli broni. W dodatku, kursy ochroniarskie są skierowane też do wykwalifikowanych pracowników ochrony, którzy zgodnie z obowiązującą ustawą co pięć lat muszą przechodzić kurs doskonalący kwalifikacji. Taki kurs do 40 godzin zajęć, których program obejmuje między innymi zajęcia teoretyczne dotyczące stanu prawnego pracowników ochrony, jak również szkolenia z zakresu udzielania pomocy przedlekarskiej czy wyszkolenie strzeleckie.

Polecamy: kurs ochrony.

Share

Dodaj komentarz