Korzystny podział majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Niestety życie pisze nam bardzo różne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest jednak tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez wiele lat wspólnie majątek trudno jest podzielić, szczególnie gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego tworzenia. Niestety polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż oczywiście są odstępstwa od tej reguły, o czym doskonale wiedzą doświadczeni prawnicy. O ile więc posiadacie w rzeczywistości pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści dosłownie jednego krzesła, to warto zainwestować w odpowiedniego prawnika.
Podział majątku prawnik przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto oczywiście zatrudnić prawnika także do sprawy rozwodowej, jeżeli zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, aby rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce odpowiedni prawnik prawie że byłego męża lub żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. Jeżeli więc gra toczy się o realnie bardzo duże pieniądze, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Zobacz więcej: podział majątku adwokat poznań.

Share

Jedna myśl na temat “Korzystny podział majątku

  1. Dobry tekst, polecam go dalej.

Dodaj komentarz