Cienie pod oczami

Oprawa oczu bardzo mocno wpływa na wygląd całej twarzy. Jeżeli już mamy do czynienia z bardzo jasną oprawą oczu, to twarz może nie wyglądać zbyt atrakcyjnie. Jeśli włosy są ciemne, a rzęsy i brwi bardzo jasne, to może to wyglądać wręcz karykaturalnie.

Wtedy polecana jest henna pudrowa Skierniewice. Dzięki takiej hennie można bardzo szybko przyciemnić brwi i rzęsy w bardzo łatwy i tani sposób.
Oczywiście efekt nie będzie na stałe, ale co najmniej przez kilka tygodni będzie się można cieszyć znacznie ciemniejszą oprawą oczu. Dziewczyna, która wykona taką hennę, nie będzie się musiała tak mocno malować, natomiast jej wygląd będzie z całą pewnością lepszy. Brwi Skierniewice rzeczywiście wpływają na wygląd twarzy. Jeśli brwi są bardzo słabo zaznaczone, to twarz wygląda fantastycznie dziwnie. Mocniejsze zaznaczenie brwi zaraz sprawia poprawę rysów twarzy. Twarz wygląda na bardziej wyraźną i jednocześnie na bardziej elegancką. Poprawa zarysu jest możliwa poprzez wykonanie henny lub makijażu permanentnego. Henna Skierniewice jest z całą pewnością tańsza i szybsza w zrobieniu, ale efekty utrzymują się krócej. Co więcej za pomocą henny nie możemy odtworzyć braku włosków. O ile brwi były zbyt mocno wyregulowane, to henna nic nie pomoże. Przyciemni jedynie te włoski, które mamy. W takim przypadku lepszym wyjściem byłby makijaż permanentny. Dzięki takiemu makijażowi możemy dorysować włoski, jakich nie mamy i z całą pewnością zaostrzyć rysy twarzy. Wówczas twarz będzie wyglądała dużo lepiej i ograniczymy też czas potrzebny na codzienny makijaż.
Warto sprawdzić: cienie pod oczami.

Share

Dodaj komentarz